Giriş
Facebook Girişi
Veya
Google Giriş
Veya
Kayıtlı değil misiniz? Şimdi kayıt olun!
Kayıt
Zaten kayıtlı? Şimdi giriş yap!
Altyazı yükleniyor...
IMDb: 8.4

Time Team (1994-2014) subtitles

Altyazı - Sezon/Bölüm Seç:
Altyazıları Sırala
Altyazıları Sırala
Altyazıları Sırala
Time Team - Sezon -1
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Mystery of Mine Howe: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Coventry's Lost Cathedral
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Island of the Eels: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Time Team Live: Breamore, Hampshire
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Dinosaur Hunting: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: A Time Team Special in Canterbury
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Londinium: The Edge of Empire - A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Wreck of Colossus: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Hadrian's Well: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Steel City: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The House in the Loch: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Ten Million Pound House: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: D-Day: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: King of Bling: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Britain's Lost Roman Circus: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Life on the Edge 1000 BC: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Journey to Stonehenge: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Big Roman Villa: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Big Royal Dig
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Buried by the Blitz: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The God of Gothic: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Britain's Drowned World: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Jamestown: America's Birthplace
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Secrets of the Stately Garden: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Codename: Ainsbrook - A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Real Knights of the Round Table: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Lost Dock of Liverpool: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Swords, Skulls & Strongholds: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Lost WWI Bunker: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Time Team Special: The Mystery of the Roman Treasure
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Henry VIII's Lost Palaces
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Secrets of Stonehenge: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Dover Castle: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Nelson's Hospital: A Time Team Documentary Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Secrets of Westminster Abbey: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Real Vikings: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Wars of the Roses: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Somme's Secret Weapon: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Boudica's Lost Tribe: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Brunel's Last Launch: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Shakespeare's House: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Secrets of the Saxon Gold: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Rediscovering Ancient Britain
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Barrow Clump, Warriors
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Lost Mines of Lakeland. Coniston
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Horseshoe Hall, Oakham, Rutland
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: An Englishman's Castle, Upton Castle, Pembrokeshire
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Britain's Stone Age Tsunami: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Secret of Lincoln Jail: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Lost Submarines of WWI: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Madness of Bedlam
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Edwardian Grand Designer: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Britain's Bronze Age Mummies: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Secrets of the Body Snatchers: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Boats That Made Britain: A Time Team Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Time Team Live: Turkdean, Gloucestershire
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Time Team Christmas Special
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Time Team Live: Bawsey, Norfolk
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Time Team Live: York, Yorkshire
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Mystery of Seahenge
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: Time Team Live: Canterbury, Kent
Time Team - Sezon -1 bölüm -1: The Real King Arthur
Time Team - Sezon 1
Time Team - Sezon 1 bölüm 1: Athelney, Somerset
Time Team - Sezon 1 bölüm 2: Ribchester, Lancashire
Time Team - Sezon 1 bölüm 3: Much Wenlock, Shropshire
Time Team - Sezon 1 bölüm 4: Llangorse Lake, Powys
Time Team - Sezon 2
Time Team - Sezon 2 bölüm 1: Finlaggan, Islay
Time Team - Sezon 2 bölüm 2: Hylton Castle, Sunderland
Time Team - Sezon 2 bölüm 3: Tockenham, Wiltshire
Time Team - Sezon 2 bölüm 4: Lambeth Palace, London
Time Team - Sezon 2 bölüm 5: Winterbourne Gunner, Wiltshire
Time Team - Sezon 3
Time Team - Sezon 3 bölüm 1: Boleigh, Cornwall
Time Team - Sezon 3 bölüm 2: Stanton Harcourt, Oxfordshire
Time Team - Sezon 3 bölüm 3: Templecombe, Somerset
Time Team - Sezon 3 bölüm 4: Teignmouth, Devon
Time Team - Sezon 3 bölüm 5: Navan, County Armagh
Time Team - Sezon 3 bölüm 6: Lavenham, Suffolk
Time Team - Sezon 4
Time Team - Sezon 4 bölüm 1: St Mary's City, Maryland, USA
Time Team - Sezon 4 bölüm 2: Launceston, Cornwall
Time Team - Sezon 4 bölüm 3: Soho, Birmingham
Time Team - Sezon 4 bölüm 4: Govan, Glasgow
Time Team - Sezon 4 bölüm 5: Malton, Yorkshire
Time Team - Sezon 4 bölüm 6: Netheravon, Wiltshire
Time Team - Sezon 5
Time Team - Sezon 5 bölüm 1: Richmond, Surrey
Time Team - Sezon 5 bölüm 2: Greylake, Somerset
Time Team - Sezon 5 bölüm 3: Sanday, Orkney
Time Team - Sezon 5 bölüm 4: Turkdean, Gloucestershire
Time Team - Sezon 5 bölüm 5: Deya, Mallorca, Spain
Time Team - Sezon 5 bölüm 6: Aston Eyre, Shropshire
Time Team - Sezon 5 bölüm 7: Downpatrick, County Down
Time Team - Sezon 5 bölüm 8: High Worsall, North Yorkshire
Time Team - Sezon 6
Time Team - Sezon 6 bölüm 1: Burslem, Stoke-on-Trent
Time Team - Sezon 6 bölüm 2: Papcastle, Cumbria
Time Team - Sezon 6 bölüm 3: Thetford, Norfolk
Time Team - Sezon 6 bölüm 4: Cheddar Gorge, Somerset
Time Team - Sezon 6 bölüm 5: Plympton, Devon
Time Team - Sezon 6 bölüm 6: Smallhythe, Kent
Time Team - Sezon 6 bölüm 7: Beauport Park, Sussex
Time Team - Sezon 6 bölüm 8: Reedham, Marshes, Norfolk
Time Team - Sezon 6 bölüm 9: Turkdean, Gloucestershire II
Time Team - Sezon 6 bölüm 10: Kemerton, Worcestershire
Time Team - Sezon 6 bölüm 11: Bawsey, Norfolk
Time Team - Sezon 6 bölüm 12: Nevis, West Indies: Part 1
Time Team - Sezon 6 bölüm 13: Nevis, West Indies: Part 2
Time Team - Sezon 7
Time Team - Sezon 7 bölüm 1: Denia, Spain
Time Team - Sezon 7 bölüm 2: Cirencester, Gloucestershire
Time Team - Sezon 7 bölüm 3: Wierre-Effroy, France
Time Team - Sezon 7 bölüm 4: Waddon, Dorset
Time Team - Sezon 7 bölüm 5: Birdoswald, Cumbria
Time Team - Sezon 7 bölüm 6: Elveden, Suffolk
Time Team - Sezon 7 bölüm 7: Coventry, West Midlands
Time Team - Sezon 7 bölüm 8: Basing House, Hampshire
Time Team - Sezon 7 bölüm 9: Flag Fen, Cambridgeshire
Time Team - Sezon 7 bölüm 10: Sutton, Herefordshire
Time Team - Sezon 7 bölüm 11: Greenwich, London
Time Team - Sezon 7 bölüm 12: Hartlepool, County Durham
Time Team - Sezon 7 bölüm 13: York, Yorkshire
Time Team - Sezon 8
Time Team - Sezon 8 bölüm 1: Normanton, Lincolnshire
Time Team - Sezon 8 bölüm 2: Alderton, Northamptonshire
Time Team - Sezon 8 bölüm 3: Llygadwy, Wales
Time Team - Sezon 8 bölüm 4: Waltham, Gloucestershire
Time Team - Sezon 8 bölüm 5: Blaenavon, South Wales
Time Team - Sezon 8 bölüm 6: Rycote, Oxfordshire
Time Team - Sezon 8 bölüm 7: Salisbury Plain, Wiltshire
Time Team - Sezon 8 bölüm 8: Basildon, Berkshire
Time Team - Sezon 8 bölüm 9: Alveston, Gloucestershire
Time Team - Sezon 8 bölüm 10: Holy Island, Northumberland
Time Team - Sezon 8 bölüm 11: Bridgnorth, Shropshire
Time Team - Sezon 8 bölüm 12: Canterbury, Kent
Time Team - Sezon 8 bölüm 13: Winchester, Hampshire
Time Team - Sezon 9
Time Team - Sezon 9 bölüm 1: Vauxhall, London
Time Team - Sezon 9 bölüm 2: Ancaster, Lincolnshire
Time Team - Sezon 9 bölüm 3: Kinlochbervie, North West Scotland
Time Team - Sezon 9 bölüm 4: Chicksands, Bedfordshire
Time Team - Sezon 9 bölüm 5: Ironbridge Gorge, Shropshire
Time Team - Sezon 9 bölüm 6: Cheshunt, Hertfordshire
Time Team - Sezon 9 bölüm 7: Helford, Cornwall
Time Team - Sezon 9 bölüm 8: High Ercall, Shropshire
Time Team - Sezon 9 bölüm 9: Throckmorton, Worcestershire
Time Team - Sezon 9 bölüm 10: Castleford, Yorkshire
Time Team - Sezon 9 bölüm 11: Beaudesert, Warwickshire
Time Team - Sezon 9 bölüm 12: Yaverland, Isle of Wight
Time Team - Sezon 9 bölüm 13: Breamore, Hampshire
Time Team - Sezon 10
Time Team - Sezon 10 bölüm 1: Raunds, Northamptonshire
Time Team - Sezon 10 bölüm 2: Dinnington, Somerset
Time Team - Sezon 10 bölüm 3: Carsington, Derbyshire
Time Team - Sezon 10 bölüm 4: Fetlar, Shetland
Time Team - Sezon 10 bölüm 5: Greenwich, London
Time Team - Sezon 10 bölüm 6: Merton, South London
Time Team - Sezon 10 bölüm 7: Bath, Somerset
Time Team - Sezon 10 bölüm 8: Athelney, Somerset II
Time Team - Sezon 10 bölüm 9: Kew Gardens, London
Time Team - Sezon 10 bölüm 10: Leven, Fife
Time Team - Sezon 10 bölüm 11: Castle Howard, Yorkshire
Time Team - Sezon 10 bölüm 12: Sedgefield, County Durham
Time Team - Sezon 10 bölüm 13: Appleby, Cumbria
Time Team - Sezon 11
Time Team - Sezon 11 bölüm 1: Syon House, London
Time Team - Sezon 11 bölüm 2: Whitestaunton, Somerset
Time Team - Sezon 11 bölüm 3: Loch Migdale, Scottish Highlands
Time Team - Sezon 11 bölüm 4: South Carlton, Lincolnshire
Time Team - Sezon 11 bölüm 5: Syndale, Kent
Time Team - Sezon 11 bölüm 6: Green Island, Dorset
Time Team - Sezon 11 bölüm 7: Oakamoor, Staffordshire
Time Team - Sezon 11 bölüm 8: Goldcliff, Newport
Time Team - Sezon 11 bölüm 9: Wittenham Clumps, Oxfordshire
Time Team - Sezon 11 bölüm 10: Nassington, Northamptonshire
Time Team - Sezon 11 bölüm 11: Ipswich, Suffolk
Time Team - Sezon 11 bölüm 12: Roxburgh, Scottish Borders
Time Team - Sezon 11 bölüm 13: Cranborne Chase, Dorset
Time Team - Sezon 12
Time Team - Sezon 12 bölüm 1: Chenies Manor House, Buckinghamshire
Time Team - Sezon 12 bölüm 2: Nether Poppleton, Yorkshire
Time Team - Sezon 12 bölüm 3: Warton, Lancashire
Time Team - Sezon 12 bölüm 4: Drumlanrig, Dumfries and Galloway
Time Team - Sezon 12 bölüm 5: Northborough, Peterborough
Time Team - Sezon 12 bölüm 6: Grace Dieu, Hampshire
Time Team - Sezon 12 bölüm 7: Standish, Gloucestershire
Time Team - Sezon 12 bölüm 8: Wemyss, Fife
Time Team - Sezon 12 bölüm 9: St Osyth, Essex
Time Team - Sezon 12 bölüm 10: South Perrott, Dorset
Time Team - Sezon 12 bölüm 11: Skipsea, Humberside
Time Team - Sezon 12 bölüm 12: South Shields, Tyne and Wear
Time Team - Sezon 12 bölüm 13: Hanslope, Milton Keynes
Time Team - Sezon 13
Time Team - Sezon 13 bölüm 1: Glendon, Northamptonshire
Time Team - Sezon 13 bölüm 2: Withington, Gloucestershire
Time Team - Sezon 13 bölüm 4: Esher, Surrey
Time Team - Sezon 13 bölüm 5: Utrecht, Netherlands
Time Team - Sezon 13 bölüm 6: Eastry, Kent
Time Team - Sezon 13 bölüm 7: Brimham, Harrogate, Yorkshire
Time Team - Sezon 13 bölüm 8: Queenborough, Kent
Time Team - Sezon 13 bölüm 9: Blackpatch, Sussex
Time Team - Sezon 13 bölüm 10: Islip, Oxfordshire
Time Team - Sezon 13 bölüm 11: Ffrith, North Wales
Time Team - Sezon 13 bölüm 12: Alfoldean, West Sussex
Time Team - Sezon 13 bölüm 13: Applecross, North West Scotland
Time Team - Sezon 14
Time Team - Sezon 14 bölüm 1: Isle of Man
Time Team - Sezon 14 bölüm 2: Blacklands, Somerset
Time Team - Sezon 14 bölüm 3: Hooke Court, Dorset
Time Team - Sezon 14 bölüm 4: Anglesey, North Wales
Time Team - Sezon 14 bölüm 5: The Shorncliffe Redoubt, Folkestone
Time Team - Sezon 14 bölüm 6: Stilton, Cambridgeshire
Time Team - Sezon 14 bölüm 7: Wicken, Northamptonshire
Time Team - Sezon 14 bölüm 8: Warburton, Cheshire
Time Team - Sezon 14 bölüm 9: Dotton, Devon
Time Team - Sezon 14 bölüm 10: Chesham Bois, Buckinghamshire
Time Team - Sezon 14 bölüm 11: Godstone, Surrey
Time Team - Sezon 14 bölüm 12: Poulton, Cheshire
Time Team - Sezon 14 bölüm 13: Bodmin Moor, Cornwall
Time Team - Sezon 15
Time Team - Sezon 15 bölüm 1: Codnor Castle, Derbyshire
Time Team - Sezon 15 bölüm 2: Binchester, County Durham
Time Team - Sezon 15 bölüm 3: Barra, Outer Hebrides
Time Team - Sezon 15 bölüm 4: Towcester, Northamptonshire
Time Team - Sezon 15 bölüm 5: Coberley, Gloucestershire
Time Team - Sezon 15 bölüm 6: Shooters Hill, South London
Time Team - Sezon 15 bölüm 7: Hunstrete, Somerset
Time Team - Sezon 15 bölüm 8: Knave Hill, Leicestershire
Time Team - Sezon 15 bölüm 9: Dungannon, Northern Ireland
Time Team - Sezon 15 bölüm 10: Padstow, Cornwall
Time Team - Sezon 15 bölüm 11: Hamsterley, County Durham
Time Team - Sezon 15 bölüm 12: Wickenby, Lincolnshire
Time Team - Sezon 15 bölüm 13: Portskewett, South Wales
Time Team - Sezon 16
Time Team - Sezon 16 bölüm 1: Friars Wash, Hertfordshire
Time Team - Sezon 16 bölüm 2: Scargill Castle, County Durham
Time Team - Sezon 16 bölüm 3: Knockdhu, Co Antrim
Time Team - Sezon 16 bölüm 4: Caerwent, South Wales
Time Team - Sezon 16 bölüm 5: Rise Hill, Cumbria
Time Team - Sezon 16 bölüm 6: Salisbury Cathedral
Time Team - Sezon 16 bölüm 7: Radcot, Oxfordshire
Time Team - Sezon 16 bölüm 8: Colworth, Bedfordshire
Time Team - Sezon 16 bölüm 9: Looe, Cornwall
Time Team - Sezon 16 bölüm 10: Lincoln's Inn, London
Time Team - Sezon 16 bölüm 11: Chapel Head, Cambridgeshire
Time Team - Sezon 16 bölüm 12: Ulnaby, Co Durham
Time Team - Sezon 16 bölüm 13: Blythburgh, Suffolk
Time Team - Sezon 17
Time Team - Sezon 17 bölüm 1: Westminster
Time Team - Sezon 17 bölüm 2: Baliscate Chapel, Tobermory, Isle of Mull
Time Team - Sezon 17 bölüm 3: Piercebridge, County Durham
Time Team - Sezon 17 bölüm 4: Sutton Courtenay, Oxfordshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 5: Hopton Castle, Shropshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 6: Cunetio, Wiltshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 7: Norman Cross, Cambridgeshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 8: Tregruk Castle, South Wales
Time Team - Sezon 17 bölüm 9: Burford, Oxfordshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 10: Portsmouth, Hampshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 11: Litlington, Cambridgeshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 12: Dinmore, Herefordshire
Time Team - Sezon 17 bölüm 13: Bedford Purlieus Wood, Cambridgeshire
Time Team - Sezon 18
Time Team - Sezon 18 bölüm 1: Tottiford, Devon
Time Team - Sezon 18 bölüm 2: West Langton, Leicestershire
Time Team - Sezon 18 bölüm 3: High Ham, Somerset
Time Team - Sezon 18 bölüm 4: Les Gellettes, Jersey
Time Team - Sezon 18 bölüm 5: Derwentcote, County Durham
Time Team - Sezon 18 bölüm 6: Castor, Cambridgeshire
Time Team - Sezon 18 bölüm 7: Groby, Leicestershire
Time Team - Sezon 18 bölüm 8: Mont Orgueil, Jersey
Time Team - Sezon 18 bölüm 9: Llancaiach Fawr, South Wales
Time Team - Sezon 18 bölüm 10: Buck Mill, Somerset
Time Team - Sezon 18 bölüm 11: Bamburgh, Northumberland
Time Team - Sezon 18 bölüm 12: Geophysics Compilation
Time Team - Sezon 18 bölüm 13: The Way We Lived Compilation
Time Team - Sezon 19
Time Team - Sezon 19 bölüm 1: Gateholm Island, Pembrokeshire
Time Team - Sezon 19 bölüm 2: Bitterley, Shropshire
Time Team - Sezon 19 bölüm 3: Dunwich, Suffolk
Time Team - Sezon 19 bölüm 4: Newmarket, Suffolk
Time Team - Sezon 19 bölüm 5: Beadnell, Northumberland
Time Team - Sezon 19 bölüm 6: Swansea, West Glamorgan
Time Team - Sezon 19 bölüm 7: Earls Colne, Essex
Time Team - Sezon 19 bölüm 8: Kenfig, South Wales
Time Team - Sezon 19 bölüm 9: Caerleon, South Wales
Time Team - Sezon 19 bölüm 10: Castle Hill, Crewkerne, Somerset
Time Team - Sezon 19 bölüm 11: Clipstone, Nottinghamshire
Time Team - Sezon 19 bölüm 12: Burials Compilation
Time Team - Sezon 19 bölüm 13: Greatest Discoveries Compilation
Time Team - Sezon 20
Time Team - Sezon 20 bölüm 1: The Forgotten Gunners of WW1
Time Team - Sezon 20 bölüm 2: Brancaster, Norfolk
Time Team - Sezon 20 bölüm 3: Ely, Cardiff
Time Team - Sezon 20 bölüm 4: Henham House, Suffolk
Time Team - Sezon 20 bölüm 5: Barrow Clump, Salisbury Plain, Wiltshire
Time Team - Sezon 20 bölüm 6: Coniston, the Lake District
Time Team - Sezon 20 bölüm 7: Oakham, Rutland
Time Team - Sezon 20 bölüm 8: Dropshort, Oxfordshire
Time Team - Sezon 20 bölüm 9: Dundrum, County Down
Time Team - Sezon 20 bölüm 10: Rickmansworth, Hertfordshire
Time Team - Sezon 20 bölüm 11: Upton Castle, Pembrokeshire
Time Team - Sezon 20 bölüm 12: The Time Team Guide to Experimental Archaeology
Time Team - Sezon 20 bölüm 13: 20 Years of Time Team

Movie details:

Açıklama: A group of archaeologists have 3 days to discover historical artifacts in different sites around Britain.
ülke: UK
Tarafından yazılmıştır: Matt Booi, Stephen Milton, Tony Robinson
Yönetmenler: Graham Dixon, Michael Douglas, Siân Price, Simon Raikes, Brendan Hughes
Tarafından üretilen: Tim Taylor, Philip Clarke, Tony Robinson, Michael Douglas, Simon Raikes
Döküm: Tony Robinson, Phil Harding, John Gater, Stewart Ainsworth, Mick Aston, Victor Ambrus, Ian Powlesland, Henry Chapman, Matt Williams, Carenza Lewis
Ayrıca şöyle bilinir: Tidspatruljen , Команда времени
Pay
tanıtım videosu
Yorumlar(0)
Henüz yorum yapılmamış.
Adblock